Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x8Gb F4-4000C17D-16GTRS
Відео 20Фото 4 |
G.Skill F4-4000C17D-16GTRS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x8Gb F4-4000C17D-16GTRS
Модуль памяти DDR4 16G KIT(2x8G) 4000MHz G.SKILL Trident Z Royal (F4-4000C | 5 948 грн. |
Оперативна пам'ять G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR4 4000 MHz Trident Z Royal (F4 | 4 699 грн. |
Оперативна пам'ять DDR4 G.SKILL Trident Royal Series 16GB (2 x 8GB) 4000 М | 4 999 грн. |
Відеоогляди
На мат. Gigabyte Z390 Aorus Master взяла XMP профіль навіть до установки Windows. Ще не гнав, але планую при тій же напрузі взяти 4266, якщо не вийде на таких же таймінгах - опускатиму до 3600 максимум, і тиснути таймінги. Чіпи дозволяють творити чудеса, Чіпи Samsung B-Die Висока частота при низьких таймінгах Зовнішній вигляд Ціна; -) Александр: користуюся G.Skill F4-4000C17D-16GTRS менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
anonim
21 квітня 2021, 08:34
Почему написано что товар устарел ? #
Я задумываюсь о покупке этой оперативной памяти и заметил что там написано ,что товар устарел неужели это значит , что её больше нельзя будет купить ?
anonim
20 квітня 2021, 15:05
А почему написано что они устарели #
Почему там написано что они устарели это значит что они не будут пробоваться или нет
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GTRG | від 6 126 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTRG | від 4 479 грн. | 17 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x8Gb F4-3600C17D-16GTRG | від 4 112 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GTRG | від 5 360 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x8Gb F4-4000C17D-16GTRS | від 4 699 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x8Gb F4-4266C19D-16GTRG | від 4 317 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x8Gb F4-4600C18D-16GTRG | від 10 045 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x8Gb F4-4800C18D-16GTRS | від 16 387 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →