Змішувач Haiba Smes 274 HB0376
Haiba Smes 274 HB0376 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Smes 274 HB0376
Усі ціни 22 →Змішувач для умивальника двовентильний HAIBA SMES 274 хром латунь HB0376 | 1 109 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba SMES 274 (HB0376) | 1 109 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba SMES 274 (HB0376) | 1 109 грн. |
Змішувач для умивальника двовентильний HAIBA SMES 274 хром латунь HB0377 | 1 179 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →