Змішувач Hansgrohe Zesis M33 74821000
Відео 2Фото 8 |
Hansgrohe Zesis M33 74821000 |
|
Підходить для безперервних проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Zesis M33 74821000
Усі ціни 9 →Кухонний змішувач 2 види струменя, sBox Hansgrohe Zesis M33 (колір - нержа | 13 640 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE ZESIS M33 / SBOX / висувний злив / під сталь | 16 289 грн. |
Hansgrohe Zesis M33 Czarny Mat 74821670 | 14 200 грн. |
Hansgrohe Zesis M33 Czarny Mat 74821670 | 14 555 грн. |
Hansgrohe Zesis M33 Czarny Mat 74821670 | 14 910 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →