Змішувач Hansgrohe Zesis M33 74804000
Фото 12 |
Hansgrohe Zesis M33 74804000 |
|
Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів. Короб sBox lite для тихого і плавного переміщення шланга в кухонній шафі (під стільницею).
Повертається весь корпус змішувача. Перемикання струменя в початкове положення натисканням кнопки (фіксована душова струмінь). Вбудований клапан зворотного струму води. Висувний виливши можна витягнути з корпусу на 50 см.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Zesis M33 74804000
Усі ціни 50 →Змішувач для кухні Hansgrohe Zesis M33 чорний матовий 74804670 з витяжним | 19 112 грн. |
Кухонний змішувач, з витяжним душем, 2 види струменя, sBox lite Hansgrohe | 15 063 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Zesis M33 KM160 74804000 | 14 052 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний із висувною лійкою HANSGROHE ZESIS M33 хр | 14 052 грн. |
Змішувач для кухні з висувним душем Hansgrohe ZESIS M33 Sbox lite чорний м | 19 112 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →