Змішувач Hansgrohe Zesis M33 74822000
Фото 9 |
Hansgrohe Zesis M33 74822000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Zesis M33 74822000
Змішувач для кухні HANSGROHE ZESIS M33 / висувний злив / під сталь (748228 | 18 441 грн. |
Hansgrohe Zesis M33 Chrom 74822000 | 11 382 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE ZESIS M33 / висувний злив / хром (74822000) | 14 188 грн. |
Змішувач для кухні HANSGROHE ZESIS M33 / висувний злив / чорний / матовий | 19 858 грн. |
Hansgrohe Zesis M33 160 2Jet Czarny Mat 74822670 | 16 170 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →