Каструля RiNGEL Bremen RG-2000-16
Фото 8 | Товар застарів 675 грн. Тип: каструля; Макс. розмір (см): 16; Макс. об'єм (л): 1.8; Матеріал: сталь; Матеріал кришки: скло; Ручки: металеві; Антипригарне покриття: немає; сумісність з індукцією; миття в посудомийці; використання в духовці; отвір для пари; багатошарове дно; шкала літражу; Комплектація: Країна походження бренду: Німеччина |
RiNGEL Bremen RG-2000-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації RiNGEL Bremen RG-2000-16
Ціни на RiNGEL Bremen RG-2000-16 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Bremen RG-2000-18 | від 880 грн. | 1 пропозиція | ||
RiNGEL Bremen RG-2000-20 | від 989 грн. | 1 пропозиція | ||
RiNGEL Bremen RG-2000-22 | від 1 104 грн. | 1 пропозиція | ||
RiNGEL Bremen RG-2000-24 | від 1 202 грн. | 1 пропозиція |