Каструля RiNGEL Meyer RG-2129-24
Фото 5 |
RiNGEL Meyer RG-2129-24 |
|
Ручка кришки має спеціальний отвір, через який є можливість додавання ароматизованої олії, вина чи води.
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Meyer RG-2129-24
Усі ціни 11 →Каструля Ringel Meyer 4 л с кришкою 24 см (RG-2129-24) | 1 680 грн. |
Каструля Ringel Meyer з кришкою 24см/4л (RG-2129-24) | 1 596 грн. |
Кастрюля Ringel Meyer с крышкой 24см/4л (RG-2129-24) | 1 592 грн. |
Кастрюля RINGEL Meyer 24 см (4.0л) с крышкой (RG-2129-24) RG-2129-24 | 1 319 грн. |
Каструля Ringel Meyer 4 л з кришкою (RG-2129-24) RG-2129-24 | 1 236 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації RiNGEL Meyer RG-2129-24
Ціни на RiNGEL Meyer RG-2129-24 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Meyer RG-2129-20 | від 854 грн. | 15 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2129-24 | від 1 230 грн. | 12 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2129-28 | від 1 531 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →