Вудилище Shimano Tribal TX-1 Lite 12-350 Intensity (TX1L12INT)
Shimano Tribal TX-1 Lite 12-350 Intensity |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-1 Lite 12-350 Intensity
Усі ціни 11 →Удилище карповое Shimano Tribal Carp TX-1 Lite 12’/3.66m 3.5lbs - 4sec (TX | 5 470 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1 Lite 12'/3.66m 3.5lbs - 4sec (TX1L12INT) | 5 470 грн. |
Удилище Shimano Tribal Carp TX-1 Lite 12'/3.66m 3.5lbs - 4sec (TX1L12INT) | 5 470 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1 Lite 12'/3.66m 3.5lbs - 4sec (TX1L12INT) | 5 470 грн. |
Карповое удилище Shimano Tribal Tribal Carp TX-1 Lite 12'/3.66m 3.5lbs - 4 | 5 470 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →