Вудилище Shimano Tribal TX-1A 113003
Shimano Tribal TX-1A 113003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-1A 113003
Усі ціни 10 →Удилище карповое Shimano Tribal Carp TX-1A 11’/3.35m 3.0lb - 3sec (TX1A113 | 4 210 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1A 11'/3.35m 3.0lb - 3sec (TX1A113003) | 4 210 грн. |
Удилище Shimano Tribal Carp TX-1A 11'/3.35m 3.0lb - 3sec (TX1A113003) TX1A | 4 210 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1A 11'/3.35m 3.0lb - 3sec (TX1A113003) TX1 | 4 210 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Tribal Carp TX-1A 11'/3.35m 3.0lb - 3sec (TX1A113 | 4 210 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →