Кухонний ніж Tramontina Nygma 23681/105
Відео 1Фото 5 |
Tramontina Nygma 23681/105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Nygma 23681/105
Усі ціни 13 →Ніж для фруктів Tramontina Nygma, 12,7 см (23681/105) | 611 грн. |
Ніж для фруктів Tramontina Nygma 12.7 см (23681/105) | 766 грн. |
Нож для фруктов Tramontina Nygma 12.7 см (23681/105) | 766 грн. |
Нож Tramontina Nygma 12,7 см 23681/105 | 806 грн. |
Нож TRAMONTINA NYGMA д/фруктов 127 мм (23681/105) 23681/105 | 835 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →