Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7863.13
Victorinox Swiss Classic 6.7863.13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7863.13
Усі ціни 15 →Нож для масла и сыра Victorinox SwissClassic Butter and Cream Cheese черны | 1 374 грн. |
Victorinox (6.7863.13B) SwissClassic Butter & Cheese 13см хвиль. чорний | 1 306 грн. |
Victorinox (6.7863.13B) SwissClassic Butter&Cheese 13см волн. черный | 1 306 грн. |
Нож для крем-сыра и масла Victorinox Swiss Classic 13 см 6.7863.13B | 1 374 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Butter&Cream Cheese 6.7863.13B | 1 127 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →