Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.4623.30
Victorinox Fibrox 5.4623.30 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.4623.30
Кухонный нож Victorinox Fibrox Salmon Flex 30 см 5.4623.30 | 3 048 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Salmon Flex 30см з черн. ручкою (5.4623.30) | 2 895 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Salmon Flex 30см с черн. ручкой (5.4623.30) | 2 895 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Salmon Flexible 5.4623.30 | 2 499 грн. |
Ніж кухонний Victorinox Fibrox Salmon Flex 30см (5.4623.30) | 3 048 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →