Кухонний ніж Victorinox Standard 5.3603.16
Victorinox Standard 5.3603.16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.3603.16
Кухонный нож Victorinox для яблок 5.3603.16 | 365 грн. |
Ніж Victorinox для яблук 17.5 мм 5.3603.16 | 348 грн. |
Нож Victorinox для яблок 17.5 мм 5.3603.16 | 348 грн. |
Ніж кухонний Victorinox для яблук, чорний нейлон 5.3603.16 | 311 грн. |
Ніж для яблук Victorinox 5.3603.16 | 365 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →