Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8223.25
Victorinox Swiss Classic 6.8223.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8223.25
Усі ціни 18 →Нож для нарезания Victorinox SwissClassic 25 см 6.8223.25B | 2 928 грн. |
Ніж для нарізування Victorinox SwissClassic Slicing 25см чорний (6.8223.25 | 2 781 грн. |
Нож для нарезания Victorinox SwissClassic Slicing 25см черный (6.8223.25) | 2 781 грн. |
Нож для нарезки дольками Victorinox SwissClassic 25cm, чёрный 6.8223.25 | 2 928 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Slicing 6.8223.25B | 2 400 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →