Овочечистка Victorinox Rex 6.0900
Victorinox Rex 6.0900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Rex 6.0900
Усі ціни 13 →Овощечистка Victorinox Rex прямое лезвие сталь 6.0900 | 351 грн. |
Овочечистка Victorinox Rex Peeler Metal 6.0900 | 351 грн. |
Овощечистка Victorinox Rex Peeler Metal 6.0900 | 351 грн. |
Овощечистка Victorinox Rex 6.0900 | 351 грн. |
Овочечистка Victorinox Rex Silver (6.0900) 6.0900 | 362 грн. |
ще 8 пропозицій
Овощечистка доступна в 6 кольорах:
- Rex 6.0900-металік
- Rex 6.0900.1-червоний
- Rex 6.0900.11-лавандовий
- Rex 6.0900.81-золотистий
- Rex 6.0900.21-синій
- Rex 6.0900.12-бронзовий
Модификації Victorinox Rex 6.0900
Ціни на Victorinox Rex 6.0900 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Rex 6.0900.81 | від 471 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Rex 6.0900 | від 323 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Rex 6.0900.12 | від 471 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Rex 6.0900.11 | від 471 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Rex 6.0900.21 | від 471 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Rex 6.0900.1 | від 448 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →