Овочечистка Victorinox Rex 6.0900.12
Victorinox Rex 6.0900.12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Rex 6.0900.12
Овощечистка Victorinox Rex оранжевая 6.0900.12 | 471 грн. |
Овощечистка Victorinox Rex оранжевый 6.0900.12 | 471 грн. |
Овочечистка Victorinox Rex full Metal Orange Vx60900.12 | 630 грн. |
Овочечистка Victorinox Rex full Metal Orange Vx60900.12 | 589 грн. |
Овощечистка доступна в 6 цветах:
- Rex 6.0900 — металлик
- Rex 6.0900.1 — красный
- Rex 6.0900.11 — лавандовый
- Rex 6.0900.81 — золотистый
- Rex 6.0900.21 — синий
- Rex 6.0900.12 — бронзовый
Модификації Victorinox Rex 6.0900.12
Ціни на Victorinox Rex 6.0900.12 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Rex 6.0900.81 | від 471 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Rex 6.0900 | від 323 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Rex 6.0900.12 | від 471 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Rex 6.0900.11 | від 471 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Rex 6.0900.21 | від 471 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Rex 6.0900.1 | від 448 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →