Кухонний ніж Victorinox Standard 5.1233
Victorinox Standard 5.1233 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.1233
Усі ціни 12 →Кухонний ніж Victorinox Steak хвиль. з чорною ручкою 11см (5.1233.20) | 334 грн. |
Кухонный нож Victorinox Steak волн. с черной ручкой 11см (5.1233.20) | 334 грн. |
Нож кухонный Victorinox Steak 5.1233.20 | 351 грн. |
Victorinox Кухонный нож Standard Steak, 11 см (Vx51233.20) (Vx51233.20) Vx | 359 грн. |
Кухонный нож Victorinox Standard Steak 5.1233.20 | 344 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →