Овочечистка Victorinox Wood 5.0109
Victorinox Wood 5.0109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Wood 5.0109
Усі ціни 9 →Овощечистка односторонняя Victorinox 5.0109 5.0109 | 351 грн. |
Нож для чистки овощей Victorinox (1 лезвие), дерево 5.0109 81-1116-12 | 351 грн. |
Картоплечистка Victorinox Potato Peeler Single Edge 158 мм 5.0109 | 334 грн. |
Картофелечистка Victorinox Potato Peeler Single Edge 158 мм 5.0109 | 334 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →