Кухонний ніж Victorinox Standard 5.3503
Victorinox Standard 5.3503 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.3503
Усі ціни 13 →Кухонный нож Victorinox 5.3503 | 592 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Lemon Zester з черн. ручкою (5.3503) | 563 грн. |
Кухонный нож Victorinox Lemon Zester с черн. ручкой (5.3503) | 563 грн. |
Нож кухонный Victorinox для цедры,чёрный нейлон 5.3503 | 592 грн. |
Кухонный нож Victorinox Lemon Zester 5.3503 | 580 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →