Кухонний ніж Victorinox Forged 7.7203.12
Victorinox Forged 7.7203.12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Forged 7.7203.12
Усі ціни 29 →Нож столовый разделочный Victorinox GrandMaitre 12 см закалённая сталь под | 5 079 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Forged Steak Grand Maitre 12см чорний (7.7203.12G) | 4 824 грн. |
Кухонный нож Victorinox Forged Steak Grand Maitre 12см черный (7.7203.12G) | 4 825 грн. |
Нож кухонный Victorinox закаленная сталь 7.7203.12WG | 5 079 грн. |
Кухонный нож Victorinox Grand Maitre Steak 7.7203.12G | 4 164 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →