Овочечистка Victorinox Rapid 6.0930
Victorinox Rapid 6.0930 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Rapid 6.0930
Усі ціни 6 →Овощечистка Victorinox Rapid прямое лезвие белая 6.0930 | 292 грн. |
Овощечистка Victorinox Rapid белый 6.0930 | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Rapid біла 6.0930 | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Rapid One Blade metal White Vx60930 | 560 грн. |
Овочечистка Victorinox Rapid Straight Blade White (6.0930) | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Rapid One Blade metal White Vx60930 | 397 грн. |
Овощечистка доступна в 3 кольорах:
- Rapid 6.0930-білий
- Rapid 6.0930.1-червоний
- Rapid 6.0930.3-чорний
Модификації Victorinox Rapid 6.0930
Ціни на Victorinox Rapid 6.0930 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Rapid 6.0930 | від 292 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Rapid 6.0930.1 | від 292 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Rapid 6.0930.3 | від 292 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →