Литий диск Zorat BK5221 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA60,1
від 5 210 до 6 175 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat BK5221 1
Характеристики
Zorat BK5221 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5221 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA60,1
Сортувати
Литые диски ZW BK5221 R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 (HB) 1001053652 | 5 340 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5221 R17 W7.5 PCD5x114,3 ET35 DIA60.1 HB | 5 498 грн. |
ZW BK5221 7,5x17/5x114,3 D60,1 ET35 HB | 5 311 грн. |
ZW BK5221 (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1) HB | 5 462 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5221 (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1) HB | 5 988 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі