Кухонный нож Fissman Tanto 2424
Fissman Tanto 2424 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Fissman 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Fissman.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Fissman Tanto 2424
Нож гастрономический Fissman TANTO 13 см 2424 | 311 грн. |
Ніж кухонний Fissman Tanto 13см (2424) | 328 грн. |
Ніж універсальний Fissman Tanto з лезом із нержавіючої сталі 23см (2424) | 304 грн. |
Гастрономічний ніж Fissman TANTO 13 см 2424 | 247 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Tanto з лезом з нержавіючої сталі 13 см | 345 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →