Стул Vetro M-60
Фото 10 |
Vetro M-60 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Vetro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Vetro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Vetro M-60
Все цены 6 →Крісло м'яке обіднє Vetro M-60 вельвет блакитний топаз | 8 434 грн. |
Крісло м'яке обіднє Vetro M-60 вельвет колір мідний | 8 434 грн. |
Крісло м'яке обіднє Vetro M-60 вельвет фламінго | 8 434 грн. |
Стілець на металевих ніжках Vetro VT-М-60 матовий вельвет колір блакитний | 8 537 грн. |
Стілець на металевих ніжках Vetro VT-М-60 матовий вельвет мідний колір | 8 537 грн. |
Стілець на металевих ніжках Vetro VT-М-60 матовий вельвет колір сірий | 8 537 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →