Стул Vetro P-10
Фото 4 |
Vetro P-10 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Vetro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Vetro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Vetro P-10
VETRO Стул P-10 Белый | 2 788 грн. |
Стілець Vetro Mebel P-10-white | 2 716 грн. |
Стілець обідній P-10 /820*570*570 метал/пластик колір Білий Вітро Меблі | 2 946 грн. |
Стілець обідній для кухні, кафе, бару метал / пластик P-10 Vetro Mebel Біл | 3 000 грн. |
Стілець металевий ніжках Vetro VT-P-10 пластик колір білий | 3 518 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →