Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24607/180
Tramontina Profissional Master 24607/180 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24607/180
Усі ціни 17 →Ніж Tramontina Profissional Master для м'яса 25 см (24607/180 | 1 381 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master для мяса 25 см (24607/180 | 1 381 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master 25 см 24607/180 | 1 453 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER (24607/180) 24607/180 | 1 089 грн. |
Tramontina Professional Master (24607/180) | 1 090 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →