Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2666C15D-32GVR
Відео 8Фото 4 | Очікується у продажу 4 673 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 32; Планок у комплекті: 2; Тип пам’яті: DDR4; Тактова частота: 2666; CAS-латентність: CL15; |
G.Skill F4-2666C15D-32GVR 2133 МГц CL15 2400 МГц CL15 2666 МГц 2666 МГц CL15 CL19 2800 МГц CL14 2800 МГц CL15 3000 МГц 3000 МГц CL15 CL16 3200 МГц CL14 3200 МГц CL15 3200 МГц 3200 МГц CL16 (16-16-16-36) CL16 (16-18-18) 3400 МГц 3600 МГц CL16 CL14 (14-15-15) 3600 МГц CL16 (16-19-19-39) 3600 МГц CL18 (18-22-22) 3600 МГц CL19 (19-20-20) 4000 МГц CL14 4000 МГц CL16 (16-16-16) 4000 МГц CL16 (16-19-19-39) 4000 МГц 4000 МГц CL17 CL18 4266 МГц CL16 4266 МГц 4400 МГц CL19 CL17 (17-18-18) 4400 МГц CL19 (19-26-26-46) 4600 МГц CL19 |
|
DDR5 vs. DDR4: наскільки швидше та чи варто оновлюватися?Порівнюємо оперативну пам'ять минулого та нинішнього покоління у синтетичних тестах, додатках та іграх
Чим дешева оперативна пам'ять відрізняється від дорогої?Що впливає на вартість ОЗП, якщо винести за дужки об'єм, покоління, робочі частоти?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
30 квітня 2023, 01:33
Хорошая память за свои деньги #
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GVK - Завелась как положено. упирается частота в процессор i7 8700, выше 4000mhz cl 17-21-21-40 не тянет процессор, память хорошая, до этого стояли Patriot Viper Steel DDR4 2x8Gb 4400mhz cl19-19-19-39. стояли на 4000mhz cl15-15-15-35.
anonim
30 грудня 2021, 08:20
БУдет работать с MSI b550 Tomohawk b ryzen 5800x? #
БУдет работать с MSI b550 Tomohawk b ryzen 5800x?
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2133C15D-32GVR | від 3 725 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GVR | від 3 559 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-2666C19D-32GVR | від 2 499 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GVRB | від 2 720 грн. | 23 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GVR | від 6 846 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C15D-32GVR | від 21 607 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GVR | від 2 807 грн. | 51 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GVK | від 9 271 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GVKC | від 3 276 грн. | 60 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GVK | від 2 780 грн. | 77 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-3600C19D-32GVRB | від 2 795 грн. | 64 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GVK | від 3 826 грн. | 5 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C17D-32GVK | від 10 259 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GVK | від 4 063 грн. | 42 пропозиції |