Змішувач Hansgrohe Ecostat E 15707000
Hansgrohe Ecostat E 15707000 |
|
Спрацьовує запобіжний обмежувач за температури води 40 °C
Додатково може комплектуватися внутрішнім блоком змішування.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Ecostat E 15707000
Усі ціни 8 →Термостат для душу Hansgrohe Ecostat E (колір - хром) 15707000 15707000 | 15 400 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE Ecostat E хром | 22 740 грн. |
Термостат прихованого монтажу Hansgrohe Ecostat E запірно-перемикаючий на | 22 740 грн. |
Змішувач з термостатом HANSGROHE Ecostat E 15707000 | 22 740 грн. |
Термостат скрытого монтажа Hansgrohe Ecostat E 15707000 | 22 740 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →