Змішувач Hansgrohe Metropol Classic 31305000
Фото 5 |
Hansgrohe Metropol Classic 31305000 |
|
Змішувач підходить для проточних водонагрівачів
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol Classic 31305000
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини двухвентильний Hansgrohe Metropol Classic хром / зол | 28 807 грн. |
Змішувач для раковини двовентильний Hansgrohe Metropol Classic хром/золото | 26 711 грн. |
Змішувач hansgrohe Metropol Classic 110 на 3 отвори з донним клапаном 3130 | 16 271 грн. |
Hansgrohe Metropol Classic 160 chrom 31305000 | 17 040 грн. |
Hansgrohe Metropol Classic 160 chrom 31305000 | 17 466 грн. |
Hansgrohe Metropol Classic (цвет - хром/золото), с донным клапаном 3130509 | 23 681 грн. |
Hansgrohe Metropol Classic 160 chrom 31305000 | 17 892 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →