Змішувач Hansgrohe Metropol Classic 31330000
Фото 8 |
Hansgrohe Metropol Classic 31330000 |
|
Змішувач підходить для проточних водонагрівачів
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol Classic 31330000
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини двухвричажний Hansgrohe Metropol Classic хром / золо | 33 205 грн. |
Змішувач для раковини на 3 отвори Hansgrohe Metropol Classic (колір - хром | 22 576 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Metropol Classic (31330000) | 26 560 грн. |
Змішувач Hansgrohe Metropol Classic 110 для умивальника на 3 отвоври (3133 | 26 560 грн. |
Hansgrohe Metropol Classic (цвет - хром/золото), с донным клапаном 3133009 | 33 205 грн. |
Змішувач hansgrohe Metropol Classic 110 на 3 отвори для раковини зі зливни | 33 205 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →