Змішувач Hansgrohe Talis M51 72811000
Фото 4 |
Hansgrohe Talis M51 72811000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на три рівні: 110°, 150° або 360°. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis M51 72811000
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні з запірним вентилем Hansgrohe Talis S хром 72811000 | 17 855 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis S 220 із запірним вентилем, хром (72811 | 13 560 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний HANSGROHE Talis M51 хром латунь 72811000 | 17 855 грн. |
Змішувач для кухні з вентилем Hansgrohe Talis M51 (72811000) 72811000 | 17 855 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Hansgrohe Talis S 220 72811000 | 13 570 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →