Каструля Maestro Basic MR3512-20
Фото 6 |
Maestro Basic MR3512-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR3512-20
Усі ціни 12 →Кастрюля с крышкой Maestro 3 л 3512-20-MR | 538 грн. |
Maestro 3512-20-MR | 456 грн. |
Maestro MR-3512-20 | 619 грн. |
Каструля Maestro 3512-20 20 см | 679 грн. |
Каструля Maestro 20см 3,9л (3512-20-MR) | 497 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Maestro Basic MR3512-20
Ціни на Maestro Basic MR3512-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro Basic MR3512-18 | від 424 грн. | 18 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3512-16 | від 390 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3512-20 | від 456 грн. | 15 пропозицій | ||
Maestro Basic MR3512-24 | від 559 грн. | 21 пропозиція | ||
Maestro Basic MR3512-22 | від 517 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →