Болгарка Metabo KNS 18 LTX 150 600191850
Відео 1Фото 4 |
Metabo KNS 18 LTX 150 600191850 |
|
Модель 600191850 поставляється без аксесуарів, а в комплекті моделі 600191880 є акумулятори ємністю 5.2 Агод, кейс і набір приладдя
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KNS 18 LTX 150 600191850
Усі ціни 12 →Акумуляторна шліфувальна машина для вузьких місць Metabo KNS 18 LTX 150 бе | 12 387 грн. |
Акумуляторний шліфувач кутових швів зварювання Metabo KNS 18 LTX 150 (карк | 12 387 грн. |
Акумуляторна машина для шліфування зварних швів Metabo KNS 18 LTX 150 Inox | 12 387 грн. |
Шлифователь сварных швов аккумуляторный Metabo KNS 18 LTX 150 (600191850) | 12 387 грн. |
Болгарка (угловая шлифовальная) Metabo Kns 18 Ltx 150 (600191850) | 12 341 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →