Каструля RiNGEL Berlin RG-20013-24
Фото 11 |
RiNGEL Berlin RG-20013-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Berlin RG-20013-24
Усі ціни 21 →Каструля Ringel Berlin, зі скляною кришкою, 24 см, 5,5 л (RG-20013-24) | 729 грн. |
Каструля Ringel Berlin 24см (5.8л) з кришкою (RG-20013-24) | 1 130 грн. |
Кастрюля Ringel Berlin 24см (5.8л) с крышкой (RG-20013-24) | 1 130 грн. |
Кастрюля RINGEL Berlin Кастрюля 24 см (5.5 л) с крышкой (RG-20013-24) RG-2 | 1 189 грн. |
Каструля Ringel Berlin с крышкой 5.5 л (RG-20013-24) RG-20013-24 | 880 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації RiNGEL Berlin RG-20013-24
Ціни на RiNGEL Berlin RG-20013-24 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Berlin RG-20013-16 | від 449 грн. | 5 пропозицій | ||
RiNGEL Berlin RG-20013-18 | від 504 грн. | 24 пропозиції | ||
RiNGEL Berlin RG-20013-20 | від 574 грн. | 23 пропозиції | ||
RiNGEL Berlin RG-20013-22 | від 662 грн. | 27 пропозицій | ||
RiNGEL Berlin RG-20013-24 | від 639 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →