Овочечистка Victorinox Rapid 6.0933
Фото 3 |
Victorinox Rapid 6.0933 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Rapid 6.0933
Усі ціни 6 →Овощечистка Victorinox Rapid волнистое лезвие белая 6.0933 | 292 грн. |
Овощечистка Victorinox Rapid белый 6.0933 | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Rapid двосторонній. зубч. лезо біле 6.0933 | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox RAPID Two Blades metal White Vx60933 | 560 грн. |
Овочечистка Victorinox Rapid Serrate White (6.0933) | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox RAPID Two Blades metal White Vx60933 | 397 грн. |
Овощечистка доступна в 3 кольорах:
- Rapid 6.0933-білий
- Rapid 6.0933.1-червоний
- Rapid 6.0933.3-чорний
Модификації Victorinox Rapid 6.0933
Ціни на Victorinox Rapid 6.0933 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Rapid 6.0933 | від 292 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Rapid 6.0933.1 | від 292 грн. | 10 пропозицій | ||
Victorinox Rapid 6.0933.3 | від 292 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →