Кухонний ніж Victorinox Standard 5.1833.20
Victorinox Standard 5.1833.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.1833.20
Кухонный нож Victorinox узкое волн. с черной ручкой 20см (блистер) 5.1833. | 1 504 грн. |
Кухонний ніж Victorinox вузьке хвиль. з чорною ручкою 20см (блістер) 5.183 | 1 504 грн. |
Кухонный нож Victorinox Standard Carving 5.1833.20B | 1 298 грн. |
Кухонный нож Victorinox Standard Carving 5.1833.20B | 1 314 грн. |
Ніж кухонний Victorinox Standart для хліба, 20 см, серрейтор, чорний, бліс | 1 346 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →