Овочечистка Victorinox 7.6074
Victorinox 7.6074 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox 7.6074
Усі ціни 9 →Овощечистка Victorinox 7.6074 | 897 грн. |
Картофелечистка Victorinox 7.6074 | 897 грн. |
Овочечистка Victorinox, сталева 7.6074 | 762 грн. |
Овочечистка Victorinox Vegetable Peeler (7.6074) | 897 грн. |
Картоплечистка Victorinox Potato 7.6074 | 897 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Victorinox 7.6074:
- Вага — 17 г
- Розмір 129x70x30 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →