Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.2033.19
Victorinox Fibrox 5.2033.19 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.2033.19
Усі ціни 12 →Кухонный нож Victorinox 5.2033.19 | 1 973 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox 19см з черн. ручкою (52033.19) | 1 874 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox 19см с черн. ручкой (52033.19) | 1 874 грн. |
Нож кухонный Victorinox 5.2033.19 | 1 973 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Carving 5.2033.19 | 1 617 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →