Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Arcos

Кухонний ніж Arcos Riviera Blanc 230224

Фото - Кухонний ніж Arcos Riviera Blanc 230224
Arcos Riviera Blanc 230224
Колір
Тип
для очищення
Матеріал леза
кована сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
полиоксиметилен
Довжина леза
10 см
Твердість
56 HRC
Full tang (підвищена міцність)
Країна походження бренду
Іспанія
Офіційний сайт
arcos.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Arcos Riviera Blanc 230224

Усі ціни 10 →

Кухонний ніж Arcos Riviera для овочів 100 мм White (230224) 230224

Серія - Arcos Riviera, Призначення - для томатів, для овочів, для фруктів, для очищення, Матеріал леза - нержавіюча сталь, Ко... щелір руків'я - білий
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 500 грн.

Кухонний ніж Arcos Riviera для овочів 100 мм White (230224) 230224

+ 60 балів ITbox, Серія - Arcos Riviera, Призначення - для томатів, для овочів, для фруктів, для очищення, Матеріал леза - не... щержавіюча сталь, Колір руків'я - білий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Кухонний ніж Arcos Riviera White для овочів 100 мм (230224) 230224

Кухонний ніж Arcos Riviera White для овочів 100 мм (230224) з доставкою у Київ, Дніпро, Одеса, Львів та інші міста України. В... щеисока якість, гарантія: 0 800 750 115
Volod.in.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Ніж для овочів 100 мм серія «Riviera WHITE» 230224

Маркетплейс: Rozetka.ua  LVIGroup З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 784 грн.

Ніж для чищення овочів 100 мм Riviera White Arcos FD-230224

Маркетплейс: Rozetka.ua  profikuhnia З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 725 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Arcos Riviera Blanc 230224

Колірні варіанти:
• Arcos Riviera 230200 — чорний
• Arcos Riviera Blanc 230224 — білий
• Arcos Riviera Rose 230254 — рожевий