Кухонний ніж Arcos 2900 290600
Arcos 2900 290600 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 290600
Кухонный нож Arcos серия "2900" Сантока 180 мм Желтый (290600) 290600 | 933 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" Сантоку 180 мм Жовтий (290600) 290600 | 943 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" Сантоку 180 мм Жовтий (290600) 29060 | 943 грн. |
Ніж японський Сантоку Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 18см (290600 | 1 120 грн. |
Ніж кухарський 2900 180 мм Arcos (290600) | 847 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos 2900 290600:
- Вага — 181 г
- Arcos 2900 290600 — жовтий
- Arcos 2900 290621 — зелений
- Arcos 2900 290622 — червоний
- Arcos 2900 290623 — синій
- Arcos 2900 290625 — чорний
Модификації Arcos 2900 290600
Ціни на Arcos 2900 290600 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 290600 | від 847 грн. | 6 пропозицій | ||
Arcos 2900 290621 | від 1 106 грн. | 1 пропозиція | ||
Arcos 2900 290625 | від 847 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →