Кухонний ніж Arcos Opera 226700
Фото 6 |
Arcos Opera 226700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Opera 226700
Кухонний ніж Arcos Opera для хамону 250 мм (226700) | 1 811 грн. |
Ніж для нарізання 250 мм серія Opera Arcos (226700) | 2 125 грн. |
Ніж для нарізки Opera 250 мм Arcos (226700) | 1 625 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →