Кухонний ніж Arcos Nordika 166400
Arcos Nordika 166400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Nordika 166400
Усі ціни 11 →Ніж для хліба 200 мм Nordika Arcos (166400) | 1 399 грн. |
Нож для хлеба 200 мм Nordika Arcos (166400) 166400 | 1 299 грн. |
Ніж для хліба 200 мм Nordika Arcos (166400) | 1 299 грн. |
Нож для хлеба 200 мм Nordika Arcos (166400) 166400 | 1 299 грн. |
Ніж для хліба 200 мм Nordika Arcos (166400) | 1 299 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →