Сковорідка Fissman Grandee Stone 4417 24 см
Фото 7 |
Fissman Grandee Stone 4417 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Grandee Stone 4417 24 см
Усі ціни 6 →Сковорода Fissman Grandee Stone 24см з антипригарним покриттям FissEcoSton | 2 475 грн. |
Сковорода для смаження Fissman GRANDEE STONE 24x5,5 см (4417) | 1 375 грн. |
Сковорода Fissman Grandee Stone 24см з антипригарним покриттям FissEcoSton | 2 228 грн. |
Сковорода Grandee Stone 24см з антипригарним покриттям FissEcoStone Fissma | 1 375 грн. |
Сковорода Fissman Grandee Stone 24х5.5см з індукційним дном і кам'яним ант | 1 410 грн. |
Сковорода Fissman Grandee Stone 24см з антипригарним покриттям FissEcoSton | 1 375 грн. |
Модификації Fissman Grandee Stone 4417
Ціни на Fissman Grandee Stone 4417 |
---|---|---|---|---|
Fissman Grandee Stone 4416 20 см | від 989 грн. | 22 пропозиції | ||
Fissman Grandee Stone 4417 24 см | від 1 375 грн. | 7 пропозицій | ||
Fissman Grandee Stone 4418 26 см | від 1 515 грн. | 9 пропозицій | ||
Fissman Grandee Stone 4419 28 см | від 1 699 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →