Сковорідка Fissman Mosses Stone 14698 24 см
Фото 6 |
Fissman Mosses Stone 14698 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Mosses Stone 14698 24 см
Сковорода-сотейник Mosses Stone 24см з антипригарним покриттям TouchStone | 769 грн. |
Сковорода Fissman Mosses Stone TouchStone глибока з антипригарним покриття | 804 грн. |
Сковорода без кришки Fissman Mosses Stone 24 см 14698 | 785 грн. |
Модификації Fissman Mosses Stone 14698
Ціни на Fissman Mosses Stone 14698 |
---|---|---|---|---|
Fissman Mosses Stone 14698 24 см | від 769 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Mosses Stone 14700 28 см | від 1 034 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →