Сковорідка Fissman White Stone 4983 26 см
Fissman White Stone 4983 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman White Stone 4983 26 см
Fissman AL-4983-26 | 964 грн. |
Сковорода Fissman White Stone AL-4983-26 26 см | 1 269 грн. |
Сковорода Fissman White Stone AL-4983-26 26 см | 1 058 грн. |
Сковорода Fissman White Stone AL-4983-26 26 см | 1 109 грн. |
Сковорода Fissman White Stone 26 см з мармуровим антипригарним покриттям ( | 1 069 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →