Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW
Фото 16 |
G.Skill F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW
Усі ціни 20 →Модуль пам'яті G.Skill Trident Z5 Neo RGB Black DDR5-6400 32GB (2x16GB) AM | 6 199 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 6400 MHz Trident Z5 Neo Rgb Black (F5-6400J323 | 6 053 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 6400 MHz Trident Z5 Neo Rgb Black (F5-6400J323 | 5 995 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Trident Z5 Neo RGB Black DDR5-6400 32GB (2x16GB) AM | 5 972 грн. |
Оперативна пам'ять G.SKILL Trident Z5 Neo RGB Black DDR5 2x16GB (F5-6400J3 | 6 199 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5NR | від 7 301 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5NR | від 6 688 грн. | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3036F16GX2-TZ5NRW | від 5 509 грн. | 19 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR | від 5 216 грн. | 47 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR | від 5 078 грн. | 22 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR | від 5 323 грн. | 24 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW | від 5 972 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →