Змішувач Hansgrohe Metris S 31163000
Hansgrohe Metris S 31163000 |
|
Підходить для роботи з проточним водонагрівачем. Купується окремо прихована частина для одноважільного змішувача (арт. 13622180).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris S 31163000
Усі ціни 8 →Змішувач для раковини, одноважільний Hansgrohe Metris S (колір - хром) 311 | 18 091 грн. |
Зовнішня частина одноважільного змішувача для умивальника настінного монта | 21 284 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Hansgrohe Metris S 225 мм (31163 | 21 284 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Metris S прихованого монтажу 31163000 | 21 284 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Metris S прихований монтаж, вилив 225 м | 21 284 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →