Вудилище Shimano Catana FX Spin 213MC (SCATFX70MC)
Shimano Catana FX Spin 213MC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 213MC
Усі ціни 12 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7’0’’/2.13m 10-30g (SCATFX70MC) | 2 320 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'0''/2.13m 10-30g (SCATFX70MC) | 2 320 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'0''/2.13m 10-30g (SCATFX70MC) | 2 320 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'0''/2.13m 10-30g (SCA | 2 320 грн. |
Спининговое удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'0''/2.13m 10-30g 2 | 2 320 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →