Вудилище Shimano Speedmaster Surf Tele Beach 450-120 (SMTEBE4512)
Shimano Speedmaster Surf Tele Beach 450-120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Speedmaster Surf Tele Beach 450-120
Удилище Shimano Speedmaster Surf Tele Beach 4.50 m 80-120g (2266.71.44) 22 | 8 720 грн. |
Вудилище Shimano Speedmaster Surf Tele Beach 4.50 m 80-120g (2266.71.44) 2 | 8 720 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Speedmaster Surf Tele Beach 4.50 m 80-120g (2266. | 8 720 грн. |
Вудилище Shimano Speedmaster Surf Tele Beach 4.50 m 80-120g (2266.71.44) | 12 722 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →