Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 420-120 (VDXSFTE4212)
Shimano Vengeance DX TE Surf 420-120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vengeance DX TE Surf 420-120
Усі ціни 6 →Удилище серфовое Shimano Vengeance DX TE Surf 4.20m max 120g (VDXSFTE4212) | 3 720 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.20m max 120g (VDXSFTE4212) | 3 720 грн. |
Удилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.20m max 120g (VDXSFTE4212) VDXSFTE4 | 3 720 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.20m max 120g (VDXSFTE4212) VDXSFTE | 3 720 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.20m max 120g (VDXSFTE4212) | 3 720 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 4.20m max 120g (VDXSFTE4212) | 5 422 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →